O nás

OLERICO.CZ – Olejujte zdravě | Olejujte chutně | Olejujte česky

 

Touha poznávat nové chutě a propojit je se zdravým životním stylem nás inspirovala k založení této rodinné firmy a těší nás, že můžeme naše produkty nabídnout i Vám.

U nás najdete pouze prémiové oleje, lisované za studena z nejkvalitnějších surovin bez zbytečností, které do jídel nepatří, jako konzervanty, barviva, či jiné přísady. Tím si zachovávají veškeré zdraví prospěšné látky, a díky jejich pravidelnému užívání z nich profituje celý organizmus. A o to nám jde především. Další důležitou vlastností, kterou se naše oleje pyšní, je jejich jedinečná chuť. Olej dokáže udělat zázrak z každého pokrmu, stačí se nebát a vybrat si.

Dejte si Váš oblíbený olej na stůl a sami zjistíte, kde všude Vám chutná. V polévce, do omáček, toastů, müsli, salátů, se zeleninou, ovocem, nebo jen tak, na chleba. Zkrátka všude tam, kde jste používali olivový olej, máslo, ale i k oživení místo kečupu, nebo hořčice. Pokud máte rádi ořechy, můžete začít s olejem z vlašských ořechů. Pokud si libujete ve sladkých tónech, vyzkoušejte olej z hroznů a nebo balzamikový ocet pětiletý. Do zeleninových polévek se výborně hodí olej dýňový. Na marinování masa zase olej arašídový. Dochuťte své pokrmy pokaždé jinak, a zároveň udělejte něco pro své zdraví. Oleje můžete užívat nejen zevnitř, ale i zvenku. Na pleť a vlasy vyzkoušejte například konopný olej.

Produkty, které na těchto stránkách nabízíme, najdete na našem stole neustále. Jsou vyzkoušené každodenním životem.  Stojíme si za nimi. My naše oleje zbožňujeme, a upřímně doufáme, že si je zamilujete i Vy.

Dobrou chuť a na zdraví!

Vaše Olerico

Shopping Cart